Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na stránkách chybí info o prodávajícím, subjekt pod uvedeným IČO nemá živnostenské oprávnění na prodej zboží. Osoba, které patří uvedené IČO, nemá údajně se stránkami nic společného. Na webu jsou výrazně nižší ceny zboží než u konkurence, platba za zboží je vyžadována výhradně předem. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (03. 09. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na adam-elektro.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (03. 09. 2019)

Kontakt na eshop/web adam-elektro.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu adam-elektro.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu adam-elektro.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

adam-elektro.cz řešení stížnosti,
adam-elektro.cz recenze,
adam-elektro.cz podvod,
adam-elektro.cz rizikový eshop,
adam-elektro.cz zkušenosti,
adam-elektro.cz vrácení zboží,

adam-elektro.cz reklamace,
adam-elektro.cz kontakt,
adam-elektro.cz majitel,
adam-elektro.cz dodací lhůta,
adam-elektro.cz policie,
adam-elektro.cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.