Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Česká obchodní inspekce registruje řadu stížností, které se internetových stránek týkají. Podle informací uvedených na internetových stránkách nejde o klasický e-shop, ale o „nákupní galerii“, jejímž prostřednictvím údajně zboží nabízejí externí zahraniční subjekty. Má se jednat zřejmě o společnosti se sídlem v Číně nebo v jiných asijských zemích, u nichž je pro spotřebitele obtížné ověřit jejich existenci a důvěryhodnost. ČOI registruje stížnosti na dodání zboží s velkou časovou prodlevou, případně nedodání zboží vůbec. Je-li dostupnost označena např. výrazem „skladem ihned k odeslání“, může to v praxi znamenat, že zboží se nachází v Číně a bude doručeno až za několik týdnů či měsíců. Řešení reklamací a/nebo vracení zboží může být pro spotřebitele obtížné. Případný nákup na těchto internetových stránkách doporučujeme důkladně uvážit a před jeho provedením velmi podrobně zkontrolovat dodací lhůty, obchodní podmínky a identitu a důvěryhodnost externího prodávajícího.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (02. 02. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na bonky.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (02. 02. 2021)

Kontakt na eshop/web bonky.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu bonky.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu bonky.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

bonky.cz řešení stížnosti,
bonky.cz recenze,
bonky.cz podvod,
bonky.cz rizikový eshop,
bonky.cz zkušenosti,
bonky.cz vrácení zboží,

bonky.cz reklamace,
bonky.cz kontakt,
bonky.cz majitel,
bonky.cz dodací lhůta,
bonky.cz policie,
bonky.cz zloději,

1.8 /5
Založeno na počtu recenzí: 5
36%
36%
36%

Reviewed by 5 users

  • 2 týdny

  Jsou to podvodníci.Okradou vás o peníze.Nepřijde vám zboží,které si objednáte.Pěkně dráha zkušenost.Už nikdy více.

  KLADY

  • Žádné.

  ZÁPORY

  • Jsou to zloději.
  • 1 měsíc

  Kam se poděla moje první recenze?
  Jak můžete mít přednastavenou hvězdičku?
  U položky podpora máte mít -10 ( mínus 10 )hvězdiček s deseti výkřičníky, aby každý pochopil co jste za pakáž.

  ZÁPORY

  • Jděte do pr...e.
  • 1 měsíc

  Jsou to podvodníci, objednané zboží nedorazilo a peníze nevrátili. Nekomunikují. Případ jsem oznámil na ČOI, kde mi pouze poradili, abych nich nenakupoval.

  KLADY

  • Žádné

  ZÁPORY

  • Zloději a podvodníci
  • Nezaslouží si ani jednu hvězdičku, ale pořádně do dr.ky.
  • 4 měsíce

  Nikdy v životě, podvodníci!!! Ani zboží, ani peníze, reklamaci “jako” řešili rok a už ani nekomunikují, Doporučuji obrátit se na PČR.

  KLADY

  • Naprosto žádné

  ZÁPORY

  • Podvodníci, nedostala jsem ani zboží ani peníze.Nikdo nikdy nic nenakupujte a šiřte dále.
  • 7 měsíců

  Dobrý den, objednala jsem si zboží v hodnotě cca 1300 Kč 8.2.2023 zaplaceno, po třech měsících jsem psala dotaz,, kde zboží je, nebylo ještě posláno, chvilku na to došli vyplnit celní papíry , vyplněno posláno květen 2023 a do této doby zboží nikde, napsali mi, že ve výjimečných případech doba čekání až 6 měsíců, neuvěřitelné a již nikdy na Bonky ne objednávat.

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další