Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Dle informací od spotřebitelů i po zaplacení určitých částek se k vítězné sumě spotřebitel nedostane, aby výrobek získal. Web je velmi nedůvěryhodný a hlavně anonymní. Z webových stránek není zřejmé, kdo je provozovatelem, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Obchodní podmínky hovoří o provozovateli jménem Jaroslav Hruška, těch je však v ČR hned několik stovek, žádné IČO uvedeno není, zcela chybí. Česká obchodní inspekce nákup zde považuje za rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (20. 07. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na bozi-aukce.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (20. 07. 2019)

Kontakt na eshop/web bozi-aukce.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu bozi-aukce.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu bozi-aukce.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

bozi-aukce.cz řešení stížnosti,
bozi-aukce.cz recenze,
bozi-aukce.cz podvod,
bozi-aukce.cz rizikový eshop,
bozi-aukce.cz zkušenosti,
bozi-aukce.cz vrácení zboží,

bozi-aukce.cz reklamace,
bozi-aukce.cz kontakt,
bozi-aukce.cz majitel,
bozi-aukce.cz dodací lhůta,
bozi-aukce.cz policie,
bozi-aukce.cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.