Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jedná se o stránku, které odkazuje na nutnost uhradit za zboží přepravní společností DHL. Avšak nejde o oficiální stránky společnosti DHL, jedná se o zneužití značky a stránky mají vzbudit u spotřebitele důvěru a přímo vyzývají k platbě. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní (zneužívají loga přepravní společnosti DHL) a spotřebitel je vyzýván přes e-mail zde uhradit drobné poplatky, které však DHL oficiálně po spotřebiteli nepožaduje. Před platbou na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (13. 10. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na ceniusas.alphazgr.work  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (13. 10. 2020)

Kontakt na eshop/web ceniusas.alphazgr.work nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu ceniusas.alphazgr.work najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu ceniusas.alphazgr.work. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

ceniusas.alphazgr.work řešení stížnosti,
ceniusas.alphazgr.work recenze,
ceniusas.alphazgr.work podvod,
ceniusas.alphazgr.work rizikový eshop,
ceniusas.alphazgr.work zkušenosti,
ceniusas.alphazgr.work vrácení zboží,

ceniusas.alphazgr.work reklamace,
ceniusas.alphazgr.work kontakt,
ceniusas.alphazgr.work majitel,
ceniusas.alphazgr.work dodací lhůta,
ceniusas.alphazgr.work policie,
ceniusas.alphazgr.work zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.