Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky se prezentují jako oficiální lékařský portál, avšak nejde o žádný oficiální portál skutečných lékařů (https://www.coi.cz/dotcurlyis/). Na stránkách je pak nabízen pochybný výrobek, který má navrátit sluch za 28 dní. Fotka uvedená na stránkách, kde je zveřejněn údajný odborník, který údajně obdržel Nobelovu cenu, je stažena z fotobanky a jméno je smyšlené. Fotka údajně spokojených zákazníků je také stažena z fotobanky. Česká obchodní inspekce tyto stránky považuje za rizikové.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (06. 07. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na dotcurlyis.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (06. 07. 2021)

Kontakt na eshop/web dotcurlyis.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu dotcurlyis.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu dotcurlyis.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

dotcurlyis.com řešení stížnosti,
dotcurlyis.com recenze,
dotcurlyis.com podvod,
dotcurlyis.com rizikový eshop,
dotcurlyis.com zkušenosti,
dotcurlyis.com vrácení zboží,

dotcurlyis.com reklamace,
dotcurlyis.com kontakt,
dotcurlyis.com majitel,
dotcurlyis.com dodací lhůta,
dotcurlyis.com policie,
dotcurlyis.com zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.