Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 2

Your page rank:

ELS-MOTO.CZ je přímým importér výrobce pro Českou republiku a nabízí elektro skútry a elektro koloběžky největší kvality, doplňkový prodej…

Na základě mnoha recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu ELS MOTO DOPORUČÍME, přečtěte si prosím recenze, které najdete níž na stránce. Pokud jste již na ELS MOTO nakoupili, podělte se o svojí zkušenost s eshopem přidáním recenze na spodní části stránky.

Umíte si představit svůj den bez alespoň malého nákupu? Chodíme do kamenných obchodů, nebo si něco objednáme na internetu. Nakupování je tak běžnou činností, že už se nad tím nijak nepozastavujeme. Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti.
V dnešní době ale máme hned několik možností, které nám mohou ušetřit čas i peníze. Víte, které to jsou? Pokud jsme vás trochu navnadili a rádi byste zjistili, jak nakupovat chytře a výhodně, pak nepřestávejte číst. V následujícím textu se dozvíte vše, co vás zajímá.

Kontakt na eshop/web ELS MOTO nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu   najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Upozorněte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webuELS MOTO . Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

ELS MOTO řešení stížnosti,
ELS MOTO recenze,
ELS MOTO podvod,
ELS MOTO rizikový eshop,
ELS MOTO zkušenosti,
ELS MOTO vrácení zboží,

ELS MOTO reklamace,
ELS MOTO kontakt,
ELS MOTO majitel,
ELS MOTO dodací lhůta,
ELS MOTO policie,
ELS MOTO zloději,

5 /5
Založeno na počtu recenzí: 3
100%
100%
100%

Reviewed by 3 users

  • 2 týdny

  Já jsem snad nikdy před tím neměla profi kolo. Takže s výběrem jsem potřebovala opravdu hodně pomoci. U ELS moto jsem se setkala s naprosto skvělý a příjemným přístupem. Věnovali se mi, pomohli vybrat, poradili. A já jsem maximálně spokojená.

  • 2 týdny

  Perfektní shop. U ELS moto mi maximálně vyhovoval přístup prodejce. Naprosto ví, co prodává, a díky tomu dokáže skvěle poradit. Osobní zkušenost tedy velmi pozitivní.

  • 3 týdny

  Servis na jedničku, moc děkujeme za cenné rady. Přístup profesionální. S kolem se stavím na servisku. Na brzkou shledanou 🙂

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.