Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka píše o oficiálním varování Ministerstva zdravotnictví, toto varování je však smyšlené. Dr. Otokara Zemo, který je na stránkách uveden, nemá záznam v žádné seriózní instituci: na univerzitě, v nemocnici, ani ve specializovaném ústavu. Obchodní podmínky zcela chybí, další informace na stránkách jsou nedostatečné. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (10. 03. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na fixmyppcc.site/YLjKf4VY  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (10. 03. 2021)

Kontakt na eshop/web fixmyppcc.site/YLjKf4VY nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu fixmyppcc.site/YLjKf4VY najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu fixmyppcc.site/YLjKf4VY. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

fixmyppcc.site/YLjKf4VY řešení stížnosti,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY recenze,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY podvod,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY rizikový eshop,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY zkušenosti,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY vrácení zboží,

fixmyppcc.site/YLjKf4VY reklamace,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY kontakt,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY majitel,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY dodací lhůta,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY policie,
fixmyppcc.site/YLjKf4VY zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další