Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Internetový obchod je provozován subjektem se sídlem mimo členské státy Evropské unie, ačkoliv internetový obchod může u spotřebitelů vzbuzovat dojem, že je provozován subjektem se sídlem v České republice nebo Evropské unii, např. e-shop v českém jazyce je provozován subjektem se sídlem v Číně. Spotřebitelé nemohou uplatňovat svá práva, nebo je tato možnost významně ztížena.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (06. 08. 2022) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na happyshop-cz.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (06. 08. 2022)

Kontakt na eshop/web happyshop-cz.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu happyshop-cz.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu happyshop-cz.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

happyshop-cz.com řešení stížnosti,
happyshop-cz.com recenze,
happyshop-cz.com podvod,
happyshop-cz.com rizikový eshop,
happyshop-cz.com zkušenosti,
happyshop-cz.com vrácení zboží,

happyshop-cz.com reklamace,
happyshop-cz.com kontakt,
happyshop-cz.com majitel,
happyshop-cz.com dodací lhůta,
happyshop-cz.com policie,
happyshop-cz.com zloději,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 2
20%
20%
20%

Reviewed by 2 users

  • 11 měsíců

  Přišlo jiné zboží. Varuji před tímto eshopem.

  ZÁPORY

  • Jiné zboží, podvodníci
  • 11 měsíců

  złodziejstwo w biały dzień żadam zwrotu pieniedzy !!!

  ZÁPORY

  • dobry den, nie wiedzac o co chodzi , poszedłem na Zasilkovne /miałem kilka wezwan do odbioru zamówionego towaru/ pani tam pracujaca, wzieła pieniadze i dopiero pokazała co to za balik...zarzałem do koperty a tam mini tablecik dla dziecka 5 letniego z plastiku wartego 55 kc a zapłaciłem 1162 kc ,złodziejstwo w biały dzień...podvodnicy!!złodzieje POD SAD Z NIMI !!!

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další