Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka zneužívá logo České televize, TV Prima i TV Nova (viz https://www.coi.cz/ziirewopi/). Zároveň ukazuje premiéra Andreje Babiše a odkazuje na rozhovor o zázračném zbohatnutí, který je smyšlený. Jedná se o lživou stránku s cílem vyvolat v lidech falešný pocit, že rychle zbohatnou. Stránka pak každým proklikem míří na anonymním web btsystemos.com a tam právě má spotřebitel investovat své peníze a má ho čekat zázračné zbohatnutí na kryptoměnách. Před těmito stránkami ČOI varuje, web je anonymní a informace o zaručeném zbohatnutí se opírají o lživá tvrzení.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (08. 04. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (08. 04. 2021)

Kontakt na eshop/web https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php řešení stížnosti,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php recenze,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php podvod,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php rizikový eshop,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php zkušenosti,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php vrácení zboží,

https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php reklamace,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php kontakt,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php majitel,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php dodací lhůta,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php policie,
https://www.ziirewopi.com/economic-and-political-outline-czech-republic.php zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.