Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na stránkách je zneužito jméno prof. MUDr. Jana Pirka, DrSc. a ten se již pro média vůči této prezentaci ohradil, nemá s těmito stránkami nic společného. Uvedené webové stránky zneužily jméno slavného českého kardiochirurga. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje. Viz: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/665732/znamy-lekar-v-soku-smejdi-jeho-jmenem-prodavaji-zazrak-na-cevy-pirk-zasahuje-mi-to-do-zivota.html

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (06. 01. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na tryitnow.space/neonove  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (06. 01. 2021)

Kontakt na eshop/web tryitnow.space/neonove nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu tryitnow.space/neonove najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu tryitnow.space/neonove. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

tryitnow.space/neonove řešení stížnosti,
tryitnow.space/neonove recenze,
tryitnow.space/neonove podvod,
tryitnow.space/neonove rizikový eshop,
tryitnow.space/neonove zkušenosti,
tryitnow.space/neonove vrácení zboží,

tryitnow.space/neonove reklamace,
tryitnow.space/neonove kontakt,
tryitnow.space/neonove majitel,
tryitnow.space/neonove dodací lhůta,
tryitnow.space/neonove policie,
tryitnow.space/neonove zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.