Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky vypadají jako zpravodajský portál, zneužívají známý vzhled stránek ČT24. V článku se píše, že “Svobodná matka si za rok vydělala ve volném čase $89.844, aniž by něco musela prodávat”. Jde o lživou informaci s cílem nalákat čtenáře k investici kryptoměn. Prokliky na webu spotřebitele přesměrují na web thebtcwaves.com/cz/, kde jsou lákáni poslat peníze do údajného systému, který má na základě investicí do Bitcoinu spotřebiteli výhradně vydělat. Webové stránky uvádějí lživé a zastaralé informace o investici do kryptoměny či na burzách, aby to vypadalo, že investice se jedině vyplatí. S ohledem na nedostatečné informace na webu nejen o provozovateli, dále neinformování o právech pro spotřebitele, Česká obchodní inspekce vyplnění formuláře a případné zaplacení zde považuje za rizikové.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (22. 11. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na world-newse.com/cz/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (22. 11. 2020)

Kontakt na eshop/web world-newse.com/cz/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu world-newse.com/cz/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu world-newse.com/cz/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

world-newse.com/cz/ řešení stížnosti,
world-newse.com/cz/ recenze,
world-newse.com/cz/ podvod,
world-newse.com/cz/ rizikový eshop,
world-newse.com/cz/ zkušenosti,
world-newse.com/cz/ vrácení zboží,

world-newse.com/cz/ reklamace,
world-newse.com/cz/ kontakt,
world-newse.com/cz/ majitel,
world-newse.com/cz/ dodací lhůta,
world-newse.com/cz/ policie,
world-newse.com/cz/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.