Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Internetové stránky, na které se dostanete nejčastěji na základě spamů v elektronické poště, slibují neznámý přípravek. Obchodní podmínky chybí. Další informace na stránkách jsou zcela nedostatečné. Jako provozovatel je uvedena údajná firma z Panamy, která figuruje u celé řady dalších rizikových webů. Na stránkách odbíhá odpočítávání času, aby spotřebitel byl tlačen k rozhodnutí a neměl čas o nákupu přemýšlet. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (07. 09. 2022) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (07. 09. 2022)

Kontakt na eshop/web www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ řešení stížnosti,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ recenze,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ podvod,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ rizikový eshop,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ zkušenosti,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ vrácení zboží,

www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ reklamace,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ kontakt,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ majitel,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ dodací lhůta,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ policie,
www.cpagettigeneral7.com/t6uc/l/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.