Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na webu je nabízen údajně „zázračný“ přístroj na úsporu paliva a efektivnost motoru. Na stránkách je postupně odečítán počet kusů s cílem vytvořit nátlak na spotřebitele k rychlému nákupu. Ani není zřejmé, kdo je provozovatelem, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Na stránkách je pouze kontaktní formulář a telefonní číslo, které je u mnoha dalších rizikových webů. Fotky údajně spokojených uživatelů jsou použity i na jiných podobných webech, avšak jsou u nich jiná jména osob. Česká obchodní inspekce před těmito stránkami spotřebitele varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (17. 01. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na 101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (17. 01. 2019)

Kontakt na eshop/web 101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu 101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu 101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html řešení stížnosti,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html recenze,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html podvod,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html rizikový eshop,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html zkušenosti,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html vrácení zboží,

101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html reklamace,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html kontakt,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html majitel,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html dodací lhůta,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html policie,
101offers.eu/products/zc/24/fusion_fuelsaver/1/index.html zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.