Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Kontrolou Státní zemědělské a potravinářské inspekce bylo zjištěno a prokázáno, že na těchto internetových stránkách je nabízena k prodeji nebezpečná potravina. Jedná se konkrétně o potravinu SWISS PHARMACEUTICALS YOHIMBINE HCL dietary supplement 100 capsules, která je hodnocena jako nebezpečná dle článku 14 nařízení (ES) č. 178/2002, a tudíž nesmí být uváděna na trh. Použití přípravků pocházejících z kůry bujarníku johimbe (Pausinystalia johimbe) je dle nařízení (ES) č. 1925/2006 zakázáno. Konzumace potraviny s obsahem yohimbinu může vést k poškození zdraví. Obsah internetových stránek dále závažným způsobem porušuje právní předpisy. Před nákupem varuje Česká obchodní inspekce a Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Více zde: https://www.potravinynapranyri.cz/EDetail.aspx?id=75

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (05. 09. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na american-supplements.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (05. 09. 2021)

Kontakt na eshop/web american-supplements.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu american-supplements.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu american-supplements.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

american-supplements.cz řešení stížnosti,
american-supplements.cz recenze,
american-supplements.cz podvod,
american-supplements.cz rizikový eshop,
american-supplements.cz zkušenosti,
american-supplements.cz vrácení zboží,

american-supplements.cz reklamace,
american-supplements.cz kontakt,
american-supplements.cz majitel,
american-supplements.cz dodací lhůta,
american-supplements.cz policie,
american-supplements.cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.