Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Pomůžeme vám udělat váš domov krásnější. Nabízíme bytový textil, skvělé potahy na židle i povlečení. V naší nabídce najdete i pomocníky do…

Na základě mnoha recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu ASTOREO DOPORUČÍME, přečtěte si prosím recenze, které najdete níž na stránce. Pokud jste již na ASTOREO nakoupili, podělte se o svojí zkušenost s eshopem přidáním recenze na spodní části stránky.

Umíte si představit svůj den bez alespoň malého nákupu? Chodíme do kamenných obchodů, nebo si něco objednáme na internetu. Nakupování je tak běžnou činností, že už se nad tím nijak nepozastavujeme. Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti.
V dnešní době ale máme hned několik možností, které nám mohou ušetřit čas i peníze. Víte, které to jsou? Pokud jsme vás trochu navnadili a rádi byste zjistili, jak nakupovat chytře a výhodně, pak nepřestávejte číst. V následujícím textu se dozvíte vše, co vás zajímá.

Kontakt na eshop/web ASTOREO nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu   najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Upozorněte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webuASTOREO . Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

ASTOREO řešení stížnosti,
ASTOREO recenze,
ASTOREO podvod,
ASTOREO rizikový eshop,
ASTOREO zkušenosti,
ASTOREO vrácení zboží,

ASTOREO reklamace,
ASTOREO kontakt,
ASTOREO majitel,
ASTOREO dodací lhůta,
ASTOREO policie,
ASTOREO zloději,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 2
20%
20%
20%

Reviewed by 2 users

  • 2 měsíce

  Tento obchod nedoporučuji. Zakoupila jsem králíčka s dekou a výšivkou datumu narození a jména pro novorozence, jako dárek pro jeho maminku. Krabička, ve které jsou tyto dvě věci usazeny, byla roztržená. Stuha, kterou byla dečka převázána, měla konec úplně roztřepený, poničený. Stuhu jsem musela vyměnit, vypadalo to opravdu hrozně. Z králíčka koukaly nitě a na číslech a písmenkách zůstaly zbytky nějaké fólie. To vše jsem se pokusila nějak zastřihnout. Cena produktu byla bez koruny 400,- + 99,- poštovné. Jsem velmi zklamaná touto zkušeností s obchodem. Obchod astoreo nedoporučuji! Nekvalitní, odfláknutá práce s poničenými produkty.

  KLADY

  • Rychlé doručení

  ZÁPORY

  • Nekvalitní, poničené zboží
  • 4 měsíce

  Astoreo mě velice zklamalo.Objednala jsem vánoční cukrovi a když jsem krabičky na Štědrý večer rozbalil a, tak vše bylo polamane a pro manžela i mne velké zklamani.

  KLADY

  • Jen zapory

  ZÁPORY

  • Krabičky s cukroví nebyly označené křehké ,tak už nikdy nekoupím.Jsem invalidní, tak z toho důvodu sama nic neupecu.Byly to vyhozené peníze za cukroví z Německa.Katastrofa.

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další