Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na tuto adresu odkazují spamy. Následuje přesměrování na další různé anonymní weby, které především sbírají osobní údaje. Jako provozovatel není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, vůči komu může nárokovat svá práva. Před těmito stránkami Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (27. 06. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na b92eegumoc.store  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (27. 06. 2020)

Kontakt na eshop/web b92eegumoc.store nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu b92eegumoc.store najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu b92eegumoc.store. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

b92eegumoc.store řešení stížnosti,
b92eegumoc.store recenze,
b92eegumoc.store podvod,
b92eegumoc.store rizikový eshop,
b92eegumoc.store zkušenosti,
b92eegumoc.store vrácení zboží,

b92eegumoc.store reklamace,
b92eegumoc.store kontakt,
b92eegumoc.store majitel,
b92eegumoc.store dodací lhůta,
b92eegumoc.store policie,
b92eegumoc.store zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.