Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Podle spotřebitelů, kteří si u ČOI na Centrální registr dlužníků stěžují, je po registraci problematické provozovatele kontaktovat a ukončit předplatné a každý měsíc jsou strhávány další poplatky ze strany provozovatele webu, aniž by si to spotřebitel přál. Pomocí dokladu z těchto stránek má spotřebitel zjistit, zda je v registru evidován jeho dluh vůči bankám, obchodním společnostem, úvěrovým a leasingovým společnostem nebo státní instituci, banky i úvěrové společnosti se však od činnosti CERD distancují (https://www.cbcb.cz/cerd/) a uvádějí, že pro ně tento doklad není relevantní. Úřad na ochranu osobních údajů v polovině roku 2018 ukončil kontrolu systému Centrálního registru dužníků. Následně na základě kontrolních závěrů zahájil řízení o přijetí nápravných opatření. Správce osobních údajů systému registru dlužníků však uložená opatření neprovedl. Úřad se proto obrátil na poskytovatele služeb pro systém CERD, díky čemuž se podařilo znepřístupnit jeho webové stránky. Tento úspěch byl pouze dílčí, neboť si správce osobních údajů systému CERD zajistil nového poskytovatele služeb. Tím je indická společnost, která IP adresy pro systém CERD hostuje na území Ruské federativní republiky. Úřad tak fakticky přišel o možnost ovlivnit stažení nebo znepřístupnění protiprávního obsahu. Dále pokuta pravomocně uložena Českou obchodní inspekcí nebyla uhrazena, firma se dál dopouští protiprávního jednání. Z výše uvedených důvodů považuje úřad stránky za rizikové.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (06. 08. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na centralniregistrdluzniku.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (06. 08. 2019)

Kontakt na eshop/web centralniregistrdluzniku.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu centralniregistrdluzniku.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu centralniregistrdluzniku.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

centralniregistrdluzniku.cz řešení stížnosti,
centralniregistrdluzniku.cz recenze,
centralniregistrdluzniku.cz podvod,
centralniregistrdluzniku.cz rizikový eshop,
centralniregistrdluzniku.cz zkušenosti,
centralniregistrdluzniku.cz vrácení zboží,

centralniregistrdluzniku.cz reklamace,
centralniregistrdluzniku.cz kontakt,
centralniregistrdluzniku.cz majitel,
centralniregistrdluzniku.cz dodací lhůta,
centralniregistrdluzniku.cz policie,
centralniregistrdluzniku.cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.