Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na základě smyšlených informací je tu prezentován až zázračný systém na zbohatnutí. Příběh je smyšlený. Stránky jsou anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před vyplněním údajů na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (20. 06. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (20. 06. 2021)

Kontakt na eshop/web communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ řešení stížnosti,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ recenze,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ podvod,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ rizikový eshop,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ zkušenosti,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ vrácení zboží,

communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ reklamace,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ kontakt,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ majitel,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ dodací lhůta,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ policie,
communityoffersdaily.com/420/nttwbv2/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další