Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na webu chybí jakékoli údaje o prodejci. Stránky mají velmi nepovedený strojový překlad do češtiny. I na základě podání spotřebitelů nákup na těchto stránkách hodnotí ČOI jako rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (21. 12. 2017) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na cz.flame-fashion.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (21. 12. 2017)

Kontakt na eshop/web cz.flame-fashion.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu cz.flame-fashion.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu cz.flame-fashion.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

cz.flame-fashion.com řešení stížnosti,
cz.flame-fashion.com recenze,
cz.flame-fashion.com podvod,
cz.flame-fashion.com rizikový eshop,
cz.flame-fashion.com zkušenosti,
cz.flame-fashion.com vrácení zboží,

cz.flame-fashion.com reklamace,
cz.flame-fashion.com kontakt,
cz.flame-fashion.com majitel,
cz.flame-fashion.com dodací lhůta,
cz.flame-fashion.com policie,
cz.flame-fashion.com zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další