Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, chybí zcela kontaktní údaje prodávajícícho, stránky jsou tedy anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Spotřebitel také není řádně informován o právech z vadného plnění a o právu na odstoupení od smlouvy. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (01. 09. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na cz.trackey.store  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (01. 09. 2019)

Kontakt na eshop/web cz.trackey.store nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu cz.trackey.store najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu cz.trackey.store. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

cz.trackey.store řešení stížnosti,
cz.trackey.store recenze,
cz.trackey.store podvod,
cz.trackey.store rizikový eshop,
cz.trackey.store zkušenosti,
cz.trackey.store vrácení zboží,

cz.trackey.store reklamace,
cz.trackey.store kontakt,
cz.trackey.store majitel,
cz.trackey.store dodací lhůta,
cz.trackey.store policie,
cz.trackey.store zloději,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 2
20%
20%
20%

Reviewed by 2 users

  • 3 týdny

  Our premium databases recompense XRumer and GSA Search Machine Ranker are just what you need!
  What do our databases include?
  • Active links: Get access to constantly updated lists of physical links from profiles, posts, forums, guestbooks, blogs, and more. No more wasting things on dead links!
  • Verified and identified links: Our premium databases in place of GSA Search Engine Ranker include verified and identified links, categorized nigh search engines. This means you get the highest grandeur links that will commandeer you row higher.
  • Monthly updates: All of our databases are updated monthly to ensure you have the most fresh and impressive links.

  Choose the right choice respecting you:
  • XRumer premium database:
  o Premium database with not busy updates: $119
  o Premium database without updates: $38

  • Brand-new XRumer Database:
  o Fair database with unused updates: $94
  o Renewed database without updates: $25

  • GSA Search Machine Ranker Verified Links:
  o GSA Search Apparatus Ranker activation key: $65 (includes database)
  o Fresh database with unloose updates: $119
  o Fresh database without updates: $38

  Don’t become debilitated age on outdated or quiescent links. Invest in our premium databases and start seeing results today!
  Guild now!
  P.S. During purchasing GSA Search Mechanism Ranker from us, you get a high-quality produce at a competitive price. Save your resources and start improving your SEO rankings today!
  To contact us, write to telegram https://t.me/DropDeadStudio promocode “DD50%”

  • 9 měsíců

  Tak dnes mi přišli tři kusy,stáhl jsem aplikaci vše super zaregistroval…….bohužel to nefunguje at jste od toho metr nebo kilometr nic!!!!Neustale restartovat a chci vidět jak budu honit psa abych zjistil kde je a restaroval ho?úplně směšná záležitost za 1500 Kč nevím co dělám špatně mám Appel 14 pro max dost trapná záležitost zralá na vracení penez

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.