Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Smyšlené příběhy o zázračném zbohatnutí lákají spotřebitele stáhnout si neznámou aplikaci a uvést pak údaje o platební kartě. Příběhy, které spotřebitele mají nalákat, jsou prokazatelně smyšlené. Jeden český příběh se pak uvádí i zde: https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway (Smyšlená informace: “Minulý týden se Petr Kellner objevil v pořadu Interview ČT24, který uváděl Daniel Takáč, a oznámil novou „mezeru v zákonech pro bohatství“, o které je prokázané, že z kohokoliv udělá za 3 až 4 měsíce milionáře,” což není pravdivá informace, takový rozhovor neproběhl.) Před nainstalováním neznámé aplikace a uvedením údajů o platební kartě na nezabezpečené platební bráně na tomto webu Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (18. 02. 2023) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na deutscheinvestitionen.com/cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (18. 02. 2023)

Kontakt na eshop/web deutscheinvestitionen.com/cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu deutscheinvestitionen.com/cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu deutscheinvestitionen.com/cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

deutscheinvestitionen.com/cz řešení stížnosti,
deutscheinvestitionen.com/cz recenze,
deutscheinvestitionen.com/cz podvod,
deutscheinvestitionen.com/cz rizikový eshop,
deutscheinvestitionen.com/cz zkušenosti,
deutscheinvestitionen.com/cz vrácení zboží,

deutscheinvestitionen.com/cz reklamace,
deutscheinvestitionen.com/cz kontakt,
deutscheinvestitionen.com/cz majitel,
deutscheinvestitionen.com/cz dodací lhůta,
deutscheinvestitionen.com/cz policie,
deutscheinvestitionen.com/cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.