Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu E-commBiz s.r.o. NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na E-commBiz s.r.o. nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (09. 02. 2024)

Kontakt na eshop/web E-commBiz s.r.o. nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu E-commBiz s.r.o. najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu E-commBiz s.r.o.. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

E-commBiz s.r.o. řešení stížnosti,
E-commBiz s.r.o. recenze,
E-commBiz s.r.o. podvod,
E-commBiz s.r.o. rizikový eshop,
E-commBiz s.r.o. zkušenosti,
E-commBiz s.r.o. vrácení zboží,

E-commBiz s.r.o. reklamace,
E-commBiz s.r.o. kontakt,
E-commBiz s.r.o. majitel,
E-commBiz s.r.o. dodací lhůta,
E-commBiz s.r.o. policie,
E-commBiz s.r.o. zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.