Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu elamba.shop NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na elamba.shop nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (10. 10. 2023)

Kontakt na eshop/web elamba.shop nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu elamba.shop najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu elamba.shop. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

elamba.shop řešení stížnosti,
elamba.shop recenze,
elamba.shop podvod,
elamba.shop rizikový eshop,
elamba.shop zkušenosti,
elamba.shop vrácení zboží,

elamba.shop reklamace,
elamba.shop kontakt,
elamba.shop majitel,
elamba.shop dodací lhůta,
elamba.shop policie,
elamba.shop zloději,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 5
20%
20%
20%

Reviewed by 5 users

  • 2 týdny

  Objednané zboží vůbec nedodáno!!!! Na mé 3 urgence žádná odpověď!!!! Myslím, že to je jistá vizitka. Nedoporučuji něco objednávat,budete zklamaní tak,jako já.

  • 2 týdny

  Dobrý den bohužel taky jsem naletěla ,poslali úplně něco jiného ,,nafotila jsem co jsem objednala a co mi poslali .Prosím poradíte kam balíček vrátit ,,bohužel ten hnus nechci..děkuji

  • 4 týdny

  Nedoporučuji přijde vám něco jiného a nekvalitní a různé velikosti 😏😏

  • 1 měsíc

  Mám stejný problém objednala jsem si 3 legíny a 1 tricko přišli mi úplně jiný věci jen 3 pro mě nepoužitelný!

  • 2 měsíce

  Objednala jsem si 4 kusy oblečení a obdržela jsem pouze 3 kusy, Ani jeden nebyl dle objednávky . Jsou to šílené, nenositelné hadry a malá velikost. Nic neodpovídá tomu, co si objednáte.

  KLADY

  • Žádné

  ZÁPORY

  • Delší doba dodání než slibují
  • Zcela jiný obsah balíčku
  • Kontakt žádný

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další