Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky vypadají jako oficiální portál České pošty (obr.: https://www.coi.cz/cpost2/) a přichází do mailu ve spamu tato zpráva (https://www.coi.cz/cpost/). Celé stránky klamou spotřebitele tím, že vypadají jako oficiální portál České pošty a čekají na zadání údajů o platební kartě. ČOI informovala Českou poštu a varuje spotřebitele před tímto rizikovým webem.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (04. 01. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na fortmediatech.com/cz-Post  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (04. 01. 2021)

Kontakt na eshop/web fortmediatech.com/cz-Post nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu fortmediatech.com/cz-Post najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu fortmediatech.com/cz-Post. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

fortmediatech.com/cz-Post řešení stížnosti,
fortmediatech.com/cz-Post recenze,
fortmediatech.com/cz-Post podvod,
fortmediatech.com/cz-Post rizikový eshop,
fortmediatech.com/cz-Post zkušenosti,
fortmediatech.com/cz-Post vrácení zboží,

fortmediatech.com/cz-Post reklamace,
fortmediatech.com/cz-Post kontakt,
fortmediatech.com/cz-Post majitel,
fortmediatech.com/cz-Post dodací lhůta,
fortmediatech.com/cz-Post policie,
fortmediatech.com/cz-Post zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.