Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Nákupní galerie (zprostředkování ze zahraničí): Podle informací uvedených na internetových stránkách nejde o klasický e-shop, ale o „nákupní galerii“, jejímž prostřednictvím údajně zboží nabízejí externí zahraniční subjekty. Má se jednat zřejmě o společnosti se sídlem v Číně nebo v jiných asijských zemích, u nichž je pro spotřebitele obtížné ověřit jejich existenci a důvěryhodnost. ČOI registruje stížnosti na dodání zboží s velkou časovou prodlevou, případně nedodání zboží vůbec. Je-li dostupnost označena např. výrazem „skladem ihned k odeslání“, může to v praxi znamenat, že zboží se nachází v Číně a bude doručeno až za několik týdnů či měsíců. Řešení reklamací a/nebo vracení zboží může být pro spotřebitele obtížné. Případný nákup na těchto internetových stránkách doporučujeme důkladně uvážit a před jeho provedením velmi podrobně zkontrolovat dodací lhůty, obchodní podmínky a identitu a důvěryhodnost externího prodávajícího.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (09. 02. 2022) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na honzovyslevy.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (09. 02. 2022)

Kontakt na eshop/web honzovyslevy.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu honzovyslevy.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu honzovyslevy.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

honzovyslevy.cz řešení stížnosti,
honzovyslevy.cz recenze,
honzovyslevy.cz podvod,
honzovyslevy.cz rizikový eshop,
honzovyslevy.cz zkušenosti,
honzovyslevy.cz vrácení zboží,

honzovyslevy.cz reklamace,
honzovyslevy.cz kontakt,
honzovyslevy.cz majitel,
honzovyslevy.cz dodací lhůta,
honzovyslevy.cz policie,
honzovyslevy.cz zloději,

5 /5
Založeno na počtu recenzí: 1
100%
100%
100%

Reviewed by 1 user

  • 2 měsíce

  I know this if off topic but I’m looking
  into starting my own blog and was curious what all is required to get setup?
  I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
  I’m not very web smart so I’m not 100% sure. Any
  suggestions or advice would be greatly appreciated.
  Many thanks

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.