Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Podle podání spotřebitele (doloženo SMS komunikací) na nabídku inzerce zdarma bylo zareagováno, avšak po podání inzerátu je požadována úhrada částky 2420 Kč. S ohledem na skutečnost, že domény mají sice odkazy na provozovatele služby třetí strany (zpoplatněných SMS, provozovatelů platebních systémů), avšak jako provozovatel webu není uvedeno IČO subjektu, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Obchodní podmínky zcela chybí, nejsou ani v přehledu podstránek (tzv. sitemap). Jedinou stránkou, která se blíží smyslu obchodních podmínek, je stránka “Pravidla”, ta však povinné údaje o provozovateli také neobsahuje. Před nákupem služeb na tomto inzertním portále Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (04. 10. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na hotinzerce.cz  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (04. 10. 2019)

Kontakt na eshop/web hotinzerce.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu hotinzerce.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu hotinzerce.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

hotinzerce.cz řešení stížnosti,
hotinzerce.cz recenze,
hotinzerce.cz podvod,
hotinzerce.cz rizikový eshop,
hotinzerce.cz zkušenosti,
hotinzerce.cz vrácení zboží,

hotinzerce.cz reklamace,
hotinzerce.cz kontakt,
hotinzerce.cz majitel,
hotinzerce.cz dodací lhůta,
hotinzerce.cz policie,
hotinzerce.cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.