Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Z webových stránek není zřejmé, kdo je provozovatelem e-shopu, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Obchodní podmínky jsou zcela nedostatečné. Na stránkách je pak nabízen pochybný výrobek pro lidské zdraví. Kontaktem na webu je výhradně formulář a opět tel. číslo +420 234102147, které se objevuje u celé řady rizikových e-shopů, viz níže. Česká obchodní inspekce nákup zde považuje za rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (14. 12. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (14. 12. 2019)

Kontakt na eshop/web https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ řešení stížnosti,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ recenze,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ podvod,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ rizikový eshop,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ zkušenosti,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ vrácení zboží,

https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ reklamace,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ kontakt,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ majitel,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ dodací lhůta,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ policie,
https://shockingdiscover.com/420/somasnelles/gps/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.