Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka se otevře správně jen těm, kteří přijdou z reklamy na Facebooku (https://www.coi.cz/shduolian-fb/) a následně se zobrazí lživý obsah o tom, že Radovan Vítek investuje 100 milionů Kč do zahraniční firmy (https://www.coi.cz/suggesthome/). Tato zpráva se nezakládá na pravdě. Na stránce jsou pak údaje o tom, komu a kam poslat peníze, respektive částku v kryptoměně Bitcoin, aby člověk také rychle zbohatl. Uvedená stránka navíc zneužívá loga českých televizních společností, design webu Hospodářských novin, aby vypadala důvěryhodněji. Žádný takový článek Hospodářské noviny skutečně nenapsaly. Česká obchodní inspekce před těmito stránkami varuje, provozovatel je neznámý.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (12. 12. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (12. 12. 2021)

Kontakt na eshop/web https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black řešení stížnosti,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black recenze,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black podvod,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black rizikový eshop,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black zkušenosti,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black vrácení zboží,

https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black reklamace,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black kontakt,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black majitel,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black dodací lhůta,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black policie,
https://suggesthome.com/imboys/imboys-hoodie-fear-not-black zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.