Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka, která jen po uvedení plné URL zobrazí něco jiného, než uživatelům bez uvedení plné adresy. Smyšlené informace: “Minulý týden se Petr Kellner objevil v pořadu Interview ČT24, který uváděl Daniel Takáč, a oznámil novou „mezeru v zákonech pro bohatství“, o které je prokázané, že z kohokoliv udělá za 3 až 4 měsíce milionáře,” což není pravdivá informace, takový rozhovor neproběhl. Stánky prezentují nepravdivé informace a pak odkazují na příhlášení do aplikace, která slibuje velké zisky a uvádí další smyšlené příběhy: https://bitcoin-billionaire-app.com/u/f256743e2962a10b1de0/pages/cz.html

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (03. 03. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (03. 03. 2020)

Kontakt na eshop/web https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway řešení stížnosti,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway recenze,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway podvod,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway rizikový eshop,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway zkušenosti,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway vrácení zboží,

https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway reklamace,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway kontakt,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway majitel,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway dodací lhůta,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway policie,
https://timekeepers-big-box.myshopify.com/products/hamilton-broadway zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.