Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Podle informací uvedených na internetových stránkách nejde o klasický e-shop, ale o „nákupní galerii“, jejímž prostřednictvím údajně jsou nabízeny nevyzvednuté zásilky z Amazonu. Podle informací, které má ČOI k dispozici, někteří spotřebitelé marně čekají na doručení objednaného a uhrazeného zboží a dále jsou jim údajně strhávány další částky z platebních karet. Má se jednat zřejmě o společnosti se sídlem v USA, u které je pro spotřebitele obtížné ověřit jejich existenci a důvěryhodnost. Řešení reklamací a/nebo vracení zboží může být pro spotřebitele obtížné. Případný nákup na těchto internetových stránkách doporučujeme důkladně uvážit.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (01. 09. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na laureshop.eu/cs  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (01. 09. 2021)

Kontakt na eshop/web laureshop.eu/cs nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu laureshop.eu/cs najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu laureshop.eu/cs. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

laureshop.eu/cs řešení stížnosti,
laureshop.eu/cs recenze,
laureshop.eu/cs podvod,
laureshop.eu/cs rizikový eshop,
laureshop.eu/cs zkušenosti,
laureshop.eu/cs vrácení zboží,

laureshop.eu/cs reklamace,
laureshop.eu/cs kontakt,
laureshop.eu/cs majitel,
laureshop.eu/cs dodací lhůta,
laureshop.eu/cs policie,
laureshop.eu/cs zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další