Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky zveřejňují rozhovor s údajným lékařem, tím má být lékař Karel Havlíček, který má údajnou praxi 32 let, avšak to by byl muž věk cca 60 let, což fotka, která je u jména, této skutečnosti neodpovídá, viz: https://www.coi.cz/mc-go-ml/. Tento domnělý vědec, údajně ředitel Národního lékařského vědeckého centra neexistuje, stejně jako uvedené centrum. Tento údajný lékař nemá žádný záznam na univerzitě, ani v jiné seriózní instituci. Fotka je stažena z fotobanky, jde o smyšleného odborníka. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách varuje Česká obchodní inspekce.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (14. 07. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na mc-go.ml  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (14. 07. 2021)

Kontakt na eshop/web mc-go.ml nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu mc-go.ml najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu mc-go.ml. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

mc-go.ml řešení stížnosti,
mc-go.ml recenze,
mc-go.ml podvod,
mc-go.ml rizikový eshop,
mc-go.ml zkušenosti,
mc-go.ml vrácení zboží,

mc-go.ml reklamace,
mc-go.ml kontakt,
mc-go.ml majitel,
mc-go.ml dodací lhůta,
mc-go.ml policie,
mc-go.ml zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.