Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na stránkách sice jsou obchodní podmínky, ale jsou nepřehledné, nejsou v českém jazyce a hrubým způsobem porušují právní předpisy České republiky. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu obchod-feng-shui.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na obchod-feng-shui.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (24. 03. 2023)

Kontakt na eshop/web obchod-feng-shui.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu obchod-feng-shui.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu obchod-feng-shui.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

obchod-feng-shui.cz řešení stížnosti,
obchod-feng-shui.cz recenze,
obchod-feng-shui.cz podvod,
obchod-feng-shui.cz rizikový eshop,
obchod-feng-shui.cz zkušenosti,
obchod-feng-shui.cz vrácení zboží,

obchod-feng-shui.cz reklamace,
obchod-feng-shui.cz kontakt,
obchod-feng-shui.cz majitel,
obchod-feng-shui.cz dodací lhůta,
obchod-feng-shui.cz policie,
obchod-feng-shui.cz zloději,

5 /5
Založeno na počtu recenzí: 1
100%
100%
100%

Reviewed by 1 user

    • 1 rokem

    Objednal jsem si zboží, přišla mi jen polovina a že zbytek dostanu později,zaplatil jsem peníze navíc,za nějaký dárek tzv. Nic nepřišlo,ani po urgování a po dalších 14 dnech jsem přišel o další peníze, prý údajně předplatné něčeho, nevím čeho. Nic jsem nevyplňoval.

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.