Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Nejedná se o klasický e-shop, ale o nákupní galerii. Není známo, jaké subjekty jsou prodávajícími. Na stránkách sice jsou obchodní podmínky, ale jsou nepřehledné a nejsou v nich řádně uvedeny všechny informace vyžadované právními předpisy. ČOI registruje stížnosti na dodání zboží s velkou časovou prodlevou, případně nedodání zboží vůbec. Je-li dostupnost označena např. výrazem „skladem ihned k odeslání“, může to v praxi znamenat, že zboží se nachází v Číně a bude doručeno až za několik týdnů či měsíců. Řešení reklamací a/nebo vracení zboží může být pro spotřebitele obtížné. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu paketstorch.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na paketstorch.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (19. 03. 2023)

Kontakt na eshop/web paketstorch.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu paketstorch.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu paketstorch.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

paketstorch.cz řešení stížnosti,
paketstorch.cz recenze,
paketstorch.cz podvod,
paketstorch.cz rizikový eshop,
paketstorch.cz zkušenosti,
paketstorch.cz vrácení zboží,

paketstorch.cz reklamace,
paketstorch.cz kontakt,
paketstorch.cz majitel,
paketstorch.cz dodací lhůta,
paketstorch.cz policie,
paketstorch.cz zloději,

5 /5
Založeno na počtu recenzí: 2
100%
100%
100%

Reviewed by 2 users

  • 1 rokem

  Nedoporučiji….21.3.objednana hracka k narozeninam pro dítě…došlo 10.5.v rozbite,pomačkané krabici..”ale došlo”?
  Mollio již nikdy!!!!!!

  KLADY

  • Asi nula

  ZÁPORY

  • Nedoporučuji
  • 1 rokem

  Platba zboží, nic nedoručeno, po 90 dnech stanovených pro vrácení nerealizované objednávky, nekontaktní.

  ZÁPORY

  • zlodějna

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.