Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Tonery, cartrige a kancelářské potřeby

Na základě mnoha recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu Peach DOPORUČÍME, přečtěte si prosím recenze, které najdete níž na stránce. Pokud jste již na Peach nakoupili, podělte se o svojí zkušenost s eshopem přidáním recenze na spodní části stránky.

Umíte si představit svůj den bez alespoň malého nákupu? Chodíme do kamenných obchodů, nebo si něco objednáme na internetu. Nakupování je tak běžnou činností, že už se nad tím nijak nepozastavujeme. Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti.
V dnešní době ale máme hned několik možností, které nám mohou ušetřit čas i peníze. Víte, které to jsou? Pokud jsme vás trochu navnadili a rádi byste zjistili, jak nakupovat chytře a výhodně, pak nepřestávejte číst. V následujícím textu se dozvíte vše, co vás zajímá.

Kontakt na eshop/web Peach nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu   najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Upozorněte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webuPeach . Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

Peach řešení stížnosti,
Peach recenze,
Peach podvod,
Peach rizikový eshop,
Peach zkušenosti,
Peach vrácení zboží,

Peach reklamace,
Peach kontakt,
Peach majitel,
Peach dodací lhůta,
Peach policie,
Peach zloději,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 9
20%
20%
20%

Reviewed by 9 users

  • 1 měsíc

  Nedá sa nikde vrátiť!

  KLADY

  • Žiadne

  ZÁPORY

  • Všetko komunikacia
  • Nič stáde objed
  • 1 měsíc

  Přišel balíček který nebyl objednán..zaplatila a co teď???

  • 1 měsíc

  Mám stejnou zkušenost jako Monika, Barbora atd. Neustálé dopisování, chtějí č. objednávky, kterou pochopitelně nemám, nevyžádaná objednávka. Zboží za max. za cca 150,-, úhrada 513, -.
  S nimi se nedá spojit a dopisování nevede k cíly.
  Podařilo se někomu jinému s reklamací uspět?

  KLADY

  • Žádné

  ZÁPORY

  • Nehorázné špatné jednání společnosti
  • 1 měsíc

  Mám stejnou zkušenost jako Monika, Barbora atd.,. Dostala jsem nevyžádanou zásilku. Protože jsem čekala balíček s dobírkou, tak jsem to převzala, jsou tam věci za cca 150,-Kč, uhrazeno 513,-Zkouším reklamovat, cesta je nemožná. Pořád chtějí č. mé objednávky, které neexistuje. Píši si s nimi stále dokola a nemá to konec.
  Podařilo se někomu z vás, reklamaci dotáhnout do konce?

  KLADY

  • Žádné

  ZÁPORY

  • Samé
  • 1 měsíc

  Již jsem uveřejnila mou zkušenost s nevyžádaným balíčkem. Zároveň jsem kontaktovala e-shop a žádala o vysvětlení, co mi posílají za balíček, který jsem si neobjednala. Tady je odpověď.

  Dobrý den,
  děkujeme za Vaši zprávu.

  Balíček, který jste obdrželi, je součástí naší exkluzivní nabídky, na kterou mají nárok pouze členové klubu Next365. Produkty v balíčku jste obdrželi za zvýhodněnou cenu, která je přístupná pouze Vám. Produkty nebyly vybrány náhodně, naopak jsme je pečlivě vybrali na základě Vašich předchozích objednávek v našem internetovém obchodě, takže věříme, že je budete rádi využívat. Rádi vám pomůžeme s čímkoli dalším, co byste mohli potřebovat.

  S přátelským pozdravem,
  PeachyStore.cz

  • 1 měsíc

  Právě mi došlo oznámení, že mi má zásilkovna doručit balíček od firmy peachystore. Dobírka 522,-. A jelikož jsem si nic neobjednala, a celý mi to bylo divný ( hlavně adresa s číslem popisným co už neexistuje, takže bych logicky takovou adresu nezadala), tak jsem trošku pátrala. Před 2 lety jsem si z tohoto e-shopu objednala legíny ( ty v pořádku dorazily) a nyní “čekám” balíček s dobírkou. Neměla jsem v plánu balíček přebrat (nic jsem si neobjednala a taky se dívám, od kud balíčky chodí) a díky těmto recenzím vidím, že můj úsudek byl správný.

  • 2 měsíce

  Přišel mi balík který jsem si neobjednala.Jelikož jsem čekala taky zásilku,tak jsem ji převzala zaplatila 560kč za kýčovité věci!!!!!

  ZÁPORY

  • eobjednané zboží
  • 2 měsíce

  Čekala jsem krém zhruba ve stejné částce takže balík co mi dnes přišel jsem přebrala,zaplatila skoro 600 a po rozbalení na mě koukali nějaká nalepovací světélka,která jsem si vůbec neobjednala 😠😠… Na stránkách není ani kontakt,takže jsem vyhodila 600 do koše…

  • 2 měsíce

  Poslali mi nějaký nesmysl ani nevím co to je tady se už nedá věřit nikomu .podvod a já naletel

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.