Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky vytvářejí dojem úžasného zbohatnutí na kryptoměnách. Stránka po uživateli žádá osobní údaje a láká na investice do kryptoměn, ačkoli je sama zcela anonymní a uživatel netuší, komu odevzdává svá soukromá data a také, kdo je správcem osobních údajů. Před zadáním svých údajů na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje. Podle zkušeností následuje hovor a osoba na druhé straně žádá nainstalovat do Vašeho počítače neznámý software. Takové jednání následně ohrožuje Vaše soukromí, případné nabourání prostřednicvtím tohoto neznámého softwaru do počítače by mohlo znamenat i riziko ve smyslu zneužití Vašeho internetového bankovnictví, ale hrozí i další rizika zneužití Vašeho počítače, včetně Vašich možného okopírování osobních dokumentů a fotografií neznámou osobou.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (27. 10. 2022) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na penitentinnovation.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (27. 10. 2022)

Kontakt na eshop/web penitentinnovation.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu penitentinnovation.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu penitentinnovation.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

penitentinnovation.com řešení stížnosti,
penitentinnovation.com recenze,
penitentinnovation.com podvod,
penitentinnovation.com rizikový eshop,
penitentinnovation.com zkušenosti,
penitentinnovation.com vrácení zboží,

penitentinnovation.com reklamace,
penitentinnovation.com kontakt,
penitentinnovation.com majitel,
penitentinnovation.com dodací lhůta,
penitentinnovation.com policie,
penitentinnovation.com zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.