Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na stránkách se spotřebitel dozví, že “za 28 dní bude váš automobil spalovat o 64 % méně paliva” užíváním neznámého výrobku. Pod tvrzením údajného “centrálního institutu” figuruje prof. Miroslav Vašička, ačkoli tato osoba je smyšlená, nemá ani záznam v žádné seriozní instituci. S ohledem na nedostatečné informace na webu nejen o provozovateli, dále neinformování o právech pro spotřebitele, Česká obchodní inspekce vyplnění formuláře a případné zaplacení zde považuje za rizikové.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (07. 11. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (07. 11. 2020)

Kontakt na eshop/web perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ řešení stížnosti,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ recenze,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ podvod,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ rizikový eshop,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ zkušenosti,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ vrácení zboží,

perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ reklamace,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ kontakt,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ majitel,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ dodací lhůta,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ policie,
perfdealpromo.com/420/proengineult-m-med/gps/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.