Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 1

Your page rank:

Podle podání spotřebitelů po objednávce dorazí zřejmě padělky, na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu nikdo nereaguje. Z webových stránek není zřejmé, kdo je provozovatelem e-shopu, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Česká obchodní inspekce nákup zde považuje za rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (28. 07. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na premium-perfume.shop  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (28. 07. 2019)

Kontakt na eshop/web premium-perfume.shop nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu premium-perfume.shop najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu premium-perfume.shop. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

premium-perfume.shop řešení stížnosti,
premium-perfume.shop recenze,
premium-perfume.shop podvod,
premium-perfume.shop rizikový eshop,
premium-perfume.shop zkušenosti,
premium-perfume.shop vrácení zboží,

premium-perfume.shop reklamace,
premium-perfume.shop kontakt,
premium-perfume.shop majitel,
premium-perfume.shop dodací lhůta,
premium-perfume.shop policie,
premium-perfume.shop zloději,

2.5 /5
Založeno na počtu recenzí: 8
50%
50%
50%

Reviewed by 8 users

  • 3 týdny

  Приветствую, ребята!

  Сегодня я хочу рассказать вам об отличной находке – прокси-серверах, которые меня впечатлили своей работой!

  Недавно я столкнулся с необходимостью обхода блокировок определённых сайтов, и решил попробовать использовать прокси-серверы. После долгих поисков я наткнулся на компанию, предоставляющую просто великолепные услуги в этой области.

  Что меня так впечатлило? Во-первых, скорость – страницы загружаются моментально, без каких-либо задержек. Во-вторых, стабильность – не было ни одного случая пропажи соединения или перебоев в работе. И, конечно же, анонимность и безопасность – я могу быть уверенным, что мои данные защищены и мои действия в интернете остаются конфиденциальными.

  Теперь я с уверенностью могу порекомендовать эти прокси-серверы всем, кто ищет надежное и эффективное решение для обхода блокировок или обеспечения анонимности в интернете. Если у вас возникнет необходимость в подобных услугах, обязательно обратитесь к этой компании – вы точно не пожалеете!

  Не стесняйтесь делиться своим опытом использования прокси-серверов – ваши отзывы могут быть полезными для других участников форума!

  [Ваше имя]

  https://kupitproxy.online/

  • 9 měsíců

  Jeden velky podvod. NIC nekupovat. Bohuzel i manzel se napalil 🙁

  ZÁPORY

  • NEKUPOVAT nic z tohoto eshopu!!!!!
  • 9 měsíců

  Absolutní podvod

  KLADY

  • Vůbec žádné

  ZÁPORY

  • POZOR absolutní podvod, zaslalai smrtící vodu v hnědé plastové poloprázdné lahvičce bez víčka , není to použitelné ani na WC...vrácení smz nedohledatelné...je ti někdo, kdo tohle sprostý jednání řeší?
  • 10 měsíců

  Dobrý den tyto parfémy jsou jeden velký podvod a šílené falzifikáty dejte si všichni pozor a nic neobjednavejte měla by to prošetřit česká obchodní inspekce

  • 10 měsíců

  Je to zcela něco jiného než jsem očekávala,jsem z toho zdrcená a smutná, vůně prostě žádná.

  KLADY

  • Snad doprava

  ZÁPORY

  • Nevoní,jsem zklamaná, vyhozené peníze
  • 10 měsíců

  Dobrý den, včera jsem obdržela balíček se čtyřmi údajnými parfémy, zaplatila jsem 1920,-Kč. Když jsem balíček otevřela, byly tam 4 hnědé lahvičky,označené kódy, bez názvů. V objednávce bylo, že parfémy jsou jinak balené. Platila jsem hotově, nevzala jsem si paragon. Vůně zkouším, nejsou špané, ale asi originál to nebude. Možná navštívím Sephoru a vůně porovnám. Objednala jsem vůně, které moc neznám, tak nedokážu posoudit. Zdraví husa 🙂

  • 11 měsíců

  Také jsem si objednala 3 parfémy a měl k tomu být jeden zdarma. Zaplatila jsem 1920.kč. když jsem otevřela krabici byli tam místo parfémů 4 hnědé lahvičky. Je mi jasný že to byl podvod a o peníze jsem prišla. Petra

  • 11 měsíců

  Nedávno jsem si objednal dva parfémy Hugo Boss a ještě jeden Dneska to měl přijít tak jsem tam nechal peníze 1280 a přijdu domů a co myslíte co najdu úplně něco jiného Nějaký dvě hnědé hlavičky Premium parfém parfém ale to co jsem si objednal tam není tak co dál Čekám na prachy

  ZÁPORY

  • Dneska jsem si objednal parfém a přitom je úplně jiného za 1280 úplně jiné balení no prostě teď nevím jako co dál

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.