Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka láká spotřebitele k zázračnému zbohatnutí na kryptoměnách. Míří sem spotřebitelé nejen z reklamních lživých e-mailů, kde zázračné zbohatnutí má slibovat Radovan Vítek, jde však o smyšlené údaje a rozhovor, který neexistoval. Stránka zneužívá kryptoměny k nalákání dalších na údajné investice a zázračné zbohatnutí a periodicky obměňuje příběh a mění domény. Webové stránky uvádějí lživé a zastaralé informace o investici do kryptoměny či na burzách, aby to vypadalo, že investice se jedině vyplatí. S ohledem na nedostatečné informace na webu nejen o provozovateli, dále neinformování o právech pro spotřebitele, Česká obchodní inspekce vyplnění formuláře a případné zaplacení zde považuje za rizikové.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (08. 07. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (08. 07. 2020)

Kontakt na eshop/web rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ řešení stížnosti,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ recenze,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ podvod,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ rizikový eshop,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ zkušenosti,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ vrácení zboží,

rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ reklamace,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ kontakt,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ majitel,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ dodací lhůta,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ policie,
rickerfriends.org/kingstown-zaluje-vitkovu-cpi-kvuli-udajnym-pomluvam-v-mediich/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.