Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka funguje jen v případě, kdy se Vám otevře sama například přes proklik při kliknutí na spam. Stránka vzbuzuje dojem, že jste byli vybraným uživatelem k odměně od T-Mobile, avšak jedná se o podvod. Zřejmě bude smyslem stránky sbírat Vaše osobní údaje. Stránky jsou také v češtině. Stránka nepatří společnosti T-Mobile, nemá s ní nic společného a proto Česká obchodní inspekce před tímto webem varuje. Důrazně doporučuje formulář k údajné výhře nevyplňovat.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (21. 01. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na salescz.club  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (21. 01. 2019)

Kontakt na eshop/web salescz.club nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu salescz.club najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu salescz.club. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

salescz.club řešení stížnosti,
salescz.club recenze,
salescz.club podvod,
salescz.club rizikový eshop,
salescz.club zkušenosti,
salescz.club vrácení zboží,

salescz.club reklamace,
salescz.club kontakt,
salescz.club majitel,
salescz.club dodací lhůta,
salescz.club policie,
salescz.club zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.