Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránka se otevře teprve po rozkliknutí spamu, který se šíří e-mailem. Stránka zneužívá jméno známého moderátora Leoše Mareše (viz https://pooh.cz/2021/04/17/leos-mares-zneuzivan-v-dalsim-kryptomenovem-podvodu-na-linkedin/). Článek na stránce hovoří o tom, že Leoš Mareš se objevil v pořadu „Interview ČT24“, který uváděl Daniel Takáč, a oznámil novou „mezeru v zákonech pro bohatství“, o které je prokázané, že z kohokoliv udělá za 3 až 4 měsíce milionáře. Stránka pak láká spotřebitele zadat údaje na anonymním webu primechnnls.com a investovat do zázračného zbohatnutí v kryptoměnách. Ve skutečnosti se jedná jen o získání citlivých údajů a peněz od důvěřivých lidí, nejedná se o žádnou zaručenou cestu výdělku, jak web prezentuje. Před těmito stránkami ČOI varuje, web je anonymní a údajně zaručené zbohatnutí se opírá o zkreslená fakta.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (26. 06. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na secureifx.com/landers/CZ/v3/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (26. 06. 2021)

Kontakt na eshop/web secureifx.com/landers/CZ/v3/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu secureifx.com/landers/CZ/v3/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu secureifx.com/landers/CZ/v3/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

secureifx.com/landers/CZ/v3/ řešení stížnosti,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ recenze,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ podvod,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ rizikový eshop,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ zkušenosti,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ vrácení zboží,

secureifx.com/landers/CZ/v3/ reklamace,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ kontakt,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ majitel,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ dodací lhůta,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ policie,
secureifx.com/landers/CZ/v3/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.