Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Prostřednictvím stránek je nabízeno VIP členství za poplatek. Na stránkách chybí jakákoliv identifikace prodávajícího. Prodávajícím má být dle majitele domény pan Robert Fisher, Neely Rd 4076, Fort Wainwright, AK 99703, USA. Tento však, jak bylo šetřením zjištěno, na uvedené adrese neexistuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu sexyplastenky.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na sexyplastenky.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (20. 03. 2023)

Kontakt na eshop/web sexyplastenky.cz nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu sexyplastenky.cz najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu sexyplastenky.cz. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

sexyplastenky.cz řešení stížnosti,
sexyplastenky.cz recenze,
sexyplastenky.cz podvod,
sexyplastenky.cz rizikový eshop,
sexyplastenky.cz zkušenosti,
sexyplastenky.cz vrácení zboží,

sexyplastenky.cz reklamace,
sexyplastenky.cz kontakt,
sexyplastenky.cz majitel,
sexyplastenky.cz dodací lhůta,
sexyplastenky.cz policie,
sexyplastenky.cz zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.