Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Z webových stránek není zřejmé, kdo je provozovatelem e-shopu, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Obchodní podmínky jsou zcela nedostatečné. Na stránkách je pak nabízen pochybný výrobek na zlepšení sluchu, tento výrobek však úmyslně není prezentován jako naslouchátko, ačkoli fakticky naslouchátkem je. Na naslouchátko, coby stanovený výrobek, se vztahují povinnosti, které tento přístroj nesplňuje. Lékaři před tímto výrobkem spotřebitele varují. Kontaktem na webu je výhradně formulář a opět tel. číslo +420 234102147, které se objevuje u celé řady rizikových e-shopů, viz níže. Česká obchodní inspekce nákup zde považuje za rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (22. 07. 2018) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (22. 07. 2018)

Kontakt na eshop/web shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ řešení stížnosti,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ recenze,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ podvod,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ rizikový eshop,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ zkušenosti,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ vrácení zboží,

shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ reklamace,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ kontakt,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ majitel,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ dodací lhůta,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ policie,
shopnaturenow.com/420/audisinmaxi-prt2/gps/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.