Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Z webových stránek není zřejmé, kdo je provozovatelem e-shopu, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může uplatňovat svá práva. E-shop zveřejňuje obchodní podmínky, které hrubě odporují právním předpisům. Po odstoupení od smlouvy nevrací peníze, není kam vrátit zboží. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (12. 09. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na thebestvouchers.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (12. 09. 2020)

Kontakt na eshop/web thebestvouchers.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu thebestvouchers.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu thebestvouchers.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

thebestvouchers.com řešení stížnosti,
thebestvouchers.com recenze,
thebestvouchers.com podvod,
thebestvouchers.com rizikový eshop,
thebestvouchers.com zkušenosti,
thebestvouchers.com vrácení zboží,

thebestvouchers.com reklamace,
thebestvouchers.com kontakt,
thebestvouchers.com majitel,
thebestvouchers.com dodací lhůta,
thebestvouchers.com policie,
thebestvouchers.com zloději,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 6
20%
20%
20%

Reviewed by 6 users

  • 3 týdny

  Our premium databases an eye to XRumer and GSA Search Motor Ranker are simply what you have occasion for!
  What do our databases include?
  • Dynamic links: Hint at access to constantly updated lists of physical links from profiles, posts, forums, guestbooks, blogs, and more. No more wasting all at once on deathly links!
  • Verified and identified links: Our premium databases in place of GSA Search Mechanism Ranker number verified and identified links, categorized nigh search engines. This means you get the highest grandeur links that discretion escape you line higher.
  • Monthly updates: All of our databases are updated monthly to assure you bear the most immature and crap links.

  Opt the convenient choice allowing for regarding you:
  • XRumer premium database:
  o Premium database with at liberty updates: $119
  o Premium database without updates: $38

  • Unfledged XRumer Database:
  o Fresh database with unencumbered updates: $94
  o Renewed database without updates: $25

  • GSA Search Machine Ranker Verified Links:
  o GSA Search Apparatus Ranker activation tone: $65 (includes database)
  o Fresh database with free updates: $119
  o Fresh database without updates: $38

  Don’t loot for the moment on outdated or lifeless links. Invest in our premium databases and start seeing results today!
  Order minute!
  P.S. During purchasing GSA Search Locomotive Ranker from us, you become a high-quality outcome at a competitive price. Preserve your resources and start improving your SEO rankings today!
  To friend us, dash off to telegram https://t.me/DropDeadStudio promocode “DD50%”

  • 2 měsíce

  Zdravým všetkých volám sa Michal pred niekoľkými rokmi som nakúpil Best vouchers a potom onemocnel a nejaky čas -rok a pol som nebol na počitači
  dnes som k tomu dostal a čuduj sa -SVET-stránka sa otvoriť ani načitať nefunguje ani mail ani heslo ani meno -čo sa deje -vie niekto o tom niečo mam ztoho zlý pocit mam 70.rokov a peniaze sú asi FUČ, čo Vy ľudia nato nejak sa dať do kopy ? alebo ako čo Vy na to Paní Dámy ???

  ZÁPORY

  • zlodejina
  • pozor
  • 7 měsíců

  Okradate lidi,tel
  420+776298804

  • 7 měsíců

  Jelikož mě okradli.kdyz jsem nakoupil kryptomenu ,tak najednou jsou nedostupný tak to budu řešit tím že budu psát na sociálních sítí jaký jsou podvodnivi a všechny občany budu zadat když k nim vložili nějaký peníze a by na formě žádali vrácení peněz a zároveň pořád budu psát o nich nepříznivou reklamu jaký jsou podvodnivi,halt všichni lidi zadejte na nich finanční vklady,halt i když to bude trvat dlouho vrácení peněz a zároveň odtadovat další občany aby se nedali.napalit když by jim vložili nějaké peníze halt občani který jste byli osizeni tak všechno pište na sociálních sítí a udělejte.jim reklamu aby lidi jim k nim nevložil žádný peníze a nebyli okradení.

  • 7 měsíců

  Já přišel o 50 000 czk platil kartou je to, už 3 nebo 4 roky. Takže “fungujou” pořád.Strašné.

  • 7 měsíců

  Tak jsem u této firmy nakoupila Kryptoměny a bitcoin za celkem 4.300kc ,v ceně také poradce ,od něj jsem se dozvěděla nárůst svých investic na 12000, Kč.A to bylo na poslední ,kdy se mnou někdo mluvil a vůbec reagoval .Pan se jmenoval Roman Vaněk

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.