Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu thebox-cz.com NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na thebox-cz.com nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (13. 02. 2024)

Kontakt na eshop/web thebox-cz.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu thebox-cz.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu thebox-cz.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

thebox-cz.com řešení stížnosti,
thebox-cz.com recenze,
thebox-cz.com podvod,
thebox-cz.com rizikový eshop,
thebox-cz.com zkušenosti,
thebox-cz.com vrácení zboží,

thebox-cz.com reklamace,
thebox-cz.com kontakt,
thebox-cz.com majitel,
thebox-cz.com dodací lhůta,
thebox-cz.com policie,
thebox-cz.com zloději,

1 /5
Založeno na počtu recenzí: 2
20%
20%
20%

Reviewed by 2 users

  • 2 dny

  PODVOD !! NIC !! Nekupovat,v balíčku prijdou 3 veci za 100kc?

  ZÁPORY

  • PODVOD
  • 1 týdnem

  Ne nakupovat,podvod,pošlou jen laciné tretky

  KLADY

  • Nic

  ZÁPORY

  • Všechno

Napište svojí zkušenost

 • Doprava
 • Cena
 • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.