Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na stránkách je uvedeno jméno profesora Graham Le Roux z Harvardu. Profesor Graham Le Roux neexistuje, jeho příběh je podvod, který zneužívá kryptoměny a periodicky obměňuje jejich nabídku. Graham Le Roux se vás bude snažit přesvědčit mimo jiné pomocí falešných recenzí a zkušeností svých neexistujících klientů, pozná se to podle fotek z fotobanky. Pokud si od něj startovací balíček objednáte, přijde vám poštou na dobírku balík s bezcennými papíry, vlastníky žádné skutečné kryptoměny se nestanete. Samotné investování do kryptoměny však může být i značně prodělečné. Webové stránky uvádějí lživé a zastaralé informace o investici do kryptoměny, aby to vypadalo, že investice se jedině vyplatí. S ohledem na nedostatečné informace na webu nejen o provozovateli, dále neinformování o právech pro spotřebitele, Česká obchodní inspekce nákup zde považuje za rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (28. 11. 2019) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (28. 11. 2019)

Kontakt na eshop/web time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ řešení stížnosti,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ recenze,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ podvod,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ rizikový eshop,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ zkušenosti,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ vrácení zboží,

time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ reklamace,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ kontakt,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ majitel,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ dodací lhůta,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ policie,
time-for-investment.com/tt/420/remxbv1/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další