Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky se prezentují jako jakýsi zdravotní portál, avšak nejde o žádný oficiální portál skutečných zdravotníků. Obchodní podmínky jsou zcela nedostatečné. Na stránkách je pak nabízen pochybný výrobek proti bolesti páteře a kloubů. Stránky jsou úplně stejné, jako jiný obdobný “zdravotní portál”, který podobným způsobem nabízí přípravek proti vysokému krevnímu tlaku i na hubnutí. Česká obchodní inspekce nákup zde považuje za rizikový.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (10. 12. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (10. 12. 2020)

Kontakt na eshop/web top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html řešení stížnosti,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html recenze,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html podvod,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html rizikový eshop,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html zkušenosti,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html vrácení zboží,

top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html reklamace,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html kontakt,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html majitel,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html dodací lhůta,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html policie,
top-sales24.com/supplements/zc/24/artresin_plus/01/index_tab1.html zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.