Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky mají vzbuzovat zdání, že jde o oficiální zpravodajský server a v článku se hovoří o tom, že geniální český student přišel na to, jak do dvou dní vyléčit bez lékařského zákroku prostatitidu, viz https://www.coi.cz/prostata/ a celý příběh je smyšlený. Webové stránky navigují spotřebitele k nákupu neznáméno přípravku s “úžasnou slevou 50 %”, která má motivovat k zadání osobních údajů pro objednávku. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky uvádějí lživé informace a jsou zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (11. 11. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na topteam-preland.com/prostata-czech-nk/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (11. 11. 2020)

Kontakt na eshop/web topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu topteam-preland.com/prostata-czech-nk/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ řešení stížnosti,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ recenze,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ podvod,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ rizikový eshop,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ zkušenosti,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ vrácení zboží,

topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ reklamace,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ kontakt,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ majitel,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ dodací lhůta,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ policie,
topteam-preland.com/prostata-czech-nk/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další