Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Na stránce je propagován výrobek hercem Jiřím Lábusem, avšak ten se proti tomu ohradil veřejně (https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/labus-jagr-kamenna-erekce-podvojne-stranky-neschvaleny-lek-sukl.A210331_110507_domaci_kzem). Stránka zveřejňuje Lábusovu fotografii, jak čte scénář a na stole má přitom zmíněný lék. Z fotografie je na první pohled jasné, že obrázek léku je tam přidán po grafické úpravě. Do třetice je uveden urolog, „doktor lékařské vědy“ (nic takového neexistuje), profesor urologie, Jan Volek. V České lékařské komoře najdeme jediného Jana Volka, který promoval v r.2010, takže je skoro vyloučeno, aby to pár let po atestaci dotáhl na profesora urologie. Navíc tento Jan Volek nemá žádné údaje o odbornosti ani o atestaci. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (01. 04. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na twhjbyje.medicphytos.com  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (01. 04. 2021)

Kontakt na eshop/web twhjbyje.medicphytos.com nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu twhjbyje.medicphytos.com najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu twhjbyje.medicphytos.com. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

twhjbyje.medicphytos.com řešení stížnosti,
twhjbyje.medicphytos.com recenze,
twhjbyje.medicphytos.com podvod,
twhjbyje.medicphytos.com rizikový eshop,
twhjbyje.medicphytos.com zkušenosti,
twhjbyje.medicphytos.com vrácení zboží,

twhjbyje.medicphytos.com reklamace,
twhjbyje.medicphytos.com kontakt,
twhjbyje.medicphytos.com majitel,
twhjbyje.medicphytos.com dodací lhůta,
twhjbyje.medicphytos.com policie,
twhjbyje.medicphytos.com zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další