Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky parazitují na České poště (viz https://www.coi.cz/umbler/) a pod hlavičkou České pošty se snaží vyvolat dojem, že uživatel pro doručení zásilky od České pošty musí zaplatit ještě nepatrný doplatek. Jedná se o nezabezpečenou platební bránu na anonymních stránkách, která vyzývá k úhradě (údajně za clo). Na stránky se lidé dostanou ze spamu, který je také podvrh a vypadá, jako by výzvu k úhradě rozesílala Česká pošta. Před vyplněním údajů na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (19. 04. 2021) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na umbler.net  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (19. 04. 2021)

Kontakt na eshop/web umbler.net nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu umbler.net najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu umbler.net. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

umbler.net řešení stížnosti,
umbler.net recenze,
umbler.net podvod,
umbler.net rizikový eshop,
umbler.net zkušenosti,
umbler.net vrácení zboží,

umbler.net reklamace,
umbler.net kontakt,
umbler.net majitel,
umbler.net dodací lhůta,
umbler.net policie,
umbler.net zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.