Dejte eshopu vlastní hodnocení
0 / 5 Počet recenzí 0

Your page rank:

Stránky mají vzbuzovat zdání, že jde o oficiální zpravodajský server a v článku se hovoří o tom, že Hana Horvathová – uroložka, přišla na to, jak obnovit “ztracenou sílu ve stáří”. Avšak taková uroložka je zcela smyšlená. Webové stránky navigují spotřebitele k nákupu neznáméno přípravku na”obnovení ztracené síly ve stáří”. Na stránce je možnost si vylosovat “náhodně” slevu, vždy je na výherném kole vylosována sleva 50 %, která má motivovat k zadání osobních údajů pro objednávku. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky uvádějí lživé informace a jsou zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů nebo varování ČOI nákup na eshopu/webu (10. 11. 2020) NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/  nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Podvodné e-shopy se v posledních letech staly velkým problémem pro zákazníky po celém světě. Tyto nelegální obchody nabízejí zboží za podezřele nízké ceny a slibují rychlé doručení, ale ve skutečnosti jsou jen lákadlem pro nepozorné zákazníky, kteří nakonec nedostanou nic nebo se stanou obětí krádeže identity.

Pokud se rozhodnete nakupovat online, buďte opatrní a důkladně si ověřte, zda je e-shop důvěryhodný. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat recenze ostatních zákazníků, dívat se na datum založení e-shopu a ověřit si, zda má platnou licenci a kontaktní informace. Pokud jsou tyto údaje nedostupné nebo podezřelé, je nejlepší se od e-shopu raději držet dál.

Tip: Jaké jsou společné znaky podvodných e-shopů? Špatná čeština, anonymita (provozovatel nejde identifikovat a chybí kontaktní údaje), název domény neodpovídá obsahu e-shopu, držitel domény je ze zahraničí, často vyžaduje platbu předem, výrazné slevy.

Pokud řešíte problém s e-shopem, tak by vám mohlo pomoci ČOI podatelna stížnosti. Poslední aktualizace (10. 11. 2020)

Kontakt na eshop/web wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ nejspíše neexistuje, nebo ho najdete na webu.
Recenze a hodnocení webu/eshopu wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ najdete níže. Pokud chcete napsat recenzi, můžete jí napsat ve formuláři pod recenzemi. Varujte tak další spotřebitele před nákupem nebo navštívení webu wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/. Pokud potřebujete poradit neváhejte nám napsat na náš email info@vaserecenze.eu

wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ řešení stížnosti,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ recenze,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ podvod,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ rizikový eshop,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ zkušenosti,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ vrácení zboží,

wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ reklamace,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ kontakt,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ majitel,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ dodací lhůta,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ policie,
wwnews24.su/cz/cz-potencia-zhenschina/ zloději,

Napište svojí zkušenost

  • Doprava
  • Cena
  • Podpora

KLADY

+
Přidat další

ZÁPORY

+
Přidat další